Top

Hakkımızda

1989 yılında Maltepe/İstanbul’da kurulan firmamız, 1993 yılında Kartal/ İstanbul’da şirketleşerek MAES Ltd. Şti unvanını almıştır. 1994 yılında iş hacmimizi genişletmek amacıyla Çorlu´da 3000 m2 alana taşınmıştır.

1997 yılında Eskişehir´de 7000 m2 alanda ESTELSAN Ltd. Şti. kuruldu. 2001 yılında ihracat yaptığımız Avrupa ülkelerine yakın olmak amaçlı Macaristan’da MAES Kft şirketini kurduk.

2014 yılında firmamız tekrar yapılanarak ortaklarından ayrılmış, kurucu ortağımız Bahaddin GÖKCE tarafından halen yönetime devam etmektedir.

32 yıllık tel işleri konusundaki üretim tecrübeniz ile Türkiye´nin beyaz eşya sektöründe önde gelen firmalarına üretim yapan firmamız, birçok Avrupa ülkesine ürünlerini ihraç etmeye devam etmektedir.

Hakkımızda

Vizyonumuz

Türkiye´nin önde gelen firmalarına düşük karbonlu çelik tel üretimi ile çözüm ortaklığı yaparak büyüyen bir firma olmak, kaliteli ürünlerimiz ile markalaşmak, birçok sektör için ürünler sunarak çok yönlü bir firma olmak, gelişimleri takip ederek uyum sağlamak, verdiğimiz hizmetler ile sektörde lider firma olmak.

Misyonumuz

Yılların verdiği deneyim ile müşteri memnuniyetini sağlamak, çevre koruma ilkeleri hususunda çalışarak ülkemize değer katmak, üretimini yaptığımız kaliteli ürünler ile müşteri sorunlarına çözümler sunmak, son teknoloji ürünlerini kullanarak çözüm ortaklığı doğrultusunda sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olmak.

Kalite Politikamız

Sağlamış olduğumuz hizmetler ile müşteri memnuniyetini sağlamak, kaliteli ürünlerimizi istenilen zamanda sorunsuz olarak sunmak, yenilikleri takip ederek gelişimlere uyum sağlamak, faaliyetlerimizde iş sağlığı ve güvenliği kanunlarına uymak ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz olarak gidermek için çözümler geliştirmek, çevre ile ilgili tüm yasal kanunlara uymak, çevreye ve topluma karşı duyarlı olmak, çalışanlarımızı ve müşterilerimizi çevre hususunda bilinçlendirmek kalite politikalarımızdandır.